Penkiakovininkė L. Asadauskaitė po trijų rungčių – pirma

Londono olimpinių žaidynių moterų šiuolaikinės penkiakovės varžybose Lietuvos atstovė Laura Asadauskaitė po trijų rungčių tapo varžybų lydere.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Šių metų Europos čempionė ir daugkartinė pasaulio čempionatų prizininkė 28-erių metų lietuvė turi 3268 taškus ir dalijasi 1–2 vietas su 28-erių metų brazile Yane Marques.

Trečiąją vietą užima keturiskart pasaulio ir dukart Europos čempionė 27-erių metų prancūzė Amelie Caze (3260 tšk.). Ji paskutinę rungtį pradės nuo lietuvės atsilikdama 2 sek.

Ketvirtojoje pozicijoje – 22-ejų metų britė Samantha Murray (3236 tšk.; +8 sek.), o penktojoje – 21-erių metų vengrė Adrienn Toth (3232 tšk.; +9 sek.).

19-metė Gintarė Venčkauskaitė (2960 tšk.) iš 31-osios vietos pakilo į 25-ąją.

Trečiojoje rungtyje – jojimo varžybose L. Asadauskaitė užkliudė tik vieną kliūtį, prarado tik 20 taškų (1180 tšk.) ir užėmė trečiąją vietą. L. Venčkauskaitė gavo 40 baudos taškų (1160 tšk.), o jojimo rungtyje jos rezultatas buvo šeštas. Be klaidų trasą įveikė 22-ejų metų ukrainietė Irina Chochlova (1200 tšk.).

Kaip jau skelbta, fechtavimo varžybose L. Asadauskaitė buvo trečia (23 pergalės/12 pralaimėjimų; 952 tšk.), o G. Venčkauskaitė – 34-a (10/25; 640 tšk.). Plaukimo varžybose lietuvių užimtos vietos buvo atitinkamai 17-a (2 min. 18,67 sek.; 1136 tšk.) ir 11-a (2.16,88; 1160 tšk.).