Paryžiuje prasidėjo atvirasis Prancūzijos čempionatas

Sekmadienį prasidėjusio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato („French Open“), kurio prizų fondą sudaro 18,7 mln. eurų, moterų vienetų varžybų pirmajame rate 2010 metų šio turnyro finalininkė šeštoji pasaulio raketė 28-erių metų australė Samantha Stosur 6:4, 6:0 nugalėjo 68-ąją vietą pasaulio reitinge užimančią savo bendraamžę Didžiosios Britanijos atstovę Jelena Baltačą.

Australijos tenisininkė antrajame rate žais su 112-ąja pasaulio rakete 22-ejų metų JAV atstove Irina Falconi.

Dešimtoji pasaulio raketė 24-erių metų vokietė Angelique Kerber 6:3, 6:4 įveikė 23-ejų metų kinę Shuai Zhang (169-oji pasaulio raketė), o 2008 metų „French Open“ čempionė 14-oji pasaulio raketė 23-ejų metų serbė Ana Ivanovič 6:1, 6:1 nugalėjo 20-metę ispaną Larą Arruabarreną-Vecino (135).

53-iąją vietą pasaulio reitinge užimanti 31-erių metų amerikietė Venus Williams4:6, 6:1, 6:3 įveikė 19-metę argentinietę Paulą Ormaecheą (120).

Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate penktoji pasaulio raketė 27-erių metų prancūzas Jo-Wilfried Tsonga 1:6, 6:3, 6:2, 6:4 nugalėjo 21-erių metų rusą Andrejų Kuznecovą (160) ir antrajame rate žais su 21-erių metų vokiečiu Cedriku-Marcel Stebe (91).

Į kitą etapą pateko ir devintoji pasaulio raketė 23-ejų metų argentinietis Juanas Martinas Del Potro. Jis sekmadienį 6:2, 6:7 (5-7), 6:2, 6:1 įveikė 31-erių metų ispaną Albertą Montanesą (65).