Pirtį „Žalgiriui“ užkūrę prieniškiai krito lemiamomis minutėmis

Beveik visas rungtynes taškas į tašką su Kauno „Žalgirio“ (7-3) ekipa kovoję prieniškiai kapituliavo lemiamomis minutėmis. Svarbiausiu metu žalgiriečius į priekį truktelėjęs Justinas Dentmonas leido jiems 84:71 (18:16, 19:15, 18:24, 29:16) švęsti pergalę akistatoje su Prienų „TonyBet“ (15-3) ekipa.

Lietuvos čempionai atsirevanšavo prieniškiams už triuškinamą nesėkmę 83:101 per pirmojo rato LKL rungtynes.

Iki Kaune vykusio susitikimo pabaigos likus žaisti mažiau nei 6 minutes rezultatas dar buvo lygus (63:63), tačiau J. Dentmonas pelnė 5 taškus paeiliui, Vytenis Lipkevičius pridėjo dvi taiklias baudas ir aikštės šeimininkai atitrūko (70:63).

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 16 (7 rez. perd.), Robertas Javtokas 14, Paulius Jankūnas 12, Vytenis Lipkevičius 12, Artūras Milaknis 10.

„TonyBet“: Laimonas Kisielius 22 (10 atk. kam.), Martynas Linkevičius 14 (7 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 13 (10 rez. perd.), Artūras Valeika 12.