Tenisininkas L. Grigelis laimėjo turnyrą Škotijoje

Lietuvos tenisininkas Laurynas Grigelis tapo Škotijoje surengto Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ turnyro, kurio prizų fondą sudarė 10 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų nugalėtoju.
B. Barausko (BFL) nuotr.

22-ejų metų lietuvis, kuris pasaulio reitinge užima 257-ąją vietą, finale šeštadienį 7:5, 6:7 (4-7), 7:5 nugalėjo 403-iąją pasaulio raketę 23-ejų metų britą Danielį Smethurstą.

L. Grigeliui už pergalę atiteko 18 Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitingo taškų ir 1440 dolerių (apie 3650 litų) premija.

Pakeliui į finalą L. Grigelis nugalėjo keturis varžovus iš Didžiosios Britanijos ir Italijos.

L. Grigelis „Futures“ serijos turnyro finale žaidė 11-ąjį kartą. Lietuvis per visą karjerą laimėjo jau devynis tokio rango turnyrus ir penkis iš eilės. 2011 metais L. Grigelis buvo nenugalimas JAV surengtame ATP „Challenger Tour“ serijos turnyre, kurio prizų fondą sudarė 100 tūkst. dolerių.