captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos rytas“ VTB lygoje nepasipriešino Kazanės „Uniks“ klubui

Ketvirtąją nesėkmę dvyliktose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė antrąją vietą dešimties komandų A grupės turnyre užimantis Vilniaus „Lietuvos rytas“.
bc.lrytas.lt nuotr.
bc.lrytas.lt nuotr.

Ketvirtąją nesėkmę dvyliktose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė antrąją vietą dešimties komandų A grupės turnyre užimantis Vilniaus „Lietuvos rytas“.

Lietuvos krepšinio lygos vicečempionas šeštadienį svečiuose 62:82 (17:23, 13:21, 13:20, 19:18) pralaimėjo grupėje pirmaujančiems Kazanės "Uniks" krepšininkams, kuriems tai buvo jau vienuoliktoji pergalė per dvylika susitikimų.

16 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Juanas Palaciosas, po 14 - Renaldas Seibutis ir Zabianas Dowdellas.

Nugalėtojams 17 taškų pelnė Andrew Goudelockas, 16 - Kostas kaimakoglou, 12 - Tywainas McKee.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija)                       12 11  1   91,7

2. Vilniaus „Lietuvos rytas“                      12  8  4   66,7

3. Kransnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija)         11  7  4   63,6

4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija)  11  6  5   54,5

5. Donecko „Doneck“ (Ukraina)                     11  6  5   54,5

6. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija)                11  5  6   45,5

7. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)            11  4  7   36,4

8. Nimburko ČEZ (Čekija)                          11  4  7   36,4

9. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija)                    10  2  8   20

10.Talino „Kalev“ (Estija)                        10  2  8   22

  

Dvejos rungtynės šeštadienį sužaistos B grupėje, kurioje pirmauja visas vienuolika pergalių iškovoję bei Rimo Kurtinaičio treniruojami Maskvos srities "Chimki" (Rusija) krepšininkai:

Samaros „Krasnyje Krylja“ - Astanos „Astana“              66:77

Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ - Liubercų „Triumf“          83:86

  

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)              11 11  0  100

2. Maskvos CSKA (Rusija)                          10  9  1   90,9

3. Liubercų „Triumf“ (Rusija)                     12  7  5   58,3

4. Rygos VEF (Latvija)                            11  5  6   45,5

5. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija)             12  5  7   41,7

6. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija)             10  4  6   40

7. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija)          11  4  7   36,4

8. Astanos „Astana“ (Kazachstanas)                12  4  8   33,3

9. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina)                 11  3  8   27,3

10.Klaipėdos „Neptūnas“                           11  3  8   27,3

  

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...