B. Vanago ir A. Rudnickio ekipažas dvyliktajame Dakaro ralio etape – 25-as

Pietų Amerikoje vykstančio 35-ojo Dakaro ralio priešpaskutiniame, dvyliktajame, etape automobilių klasėje penktadienį Lietuvos atstovų Benedikto Vanago ir Andrejaus Rudnickio ekipažas („OSCar“) užėmė 25-ąją vietą.

Etapą laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Stephane Peterhanselis   („Mini“). Jis 350 km greičio ruožą Čilėje įveikė per 3 val. 38 min. 19 sek.

„General Financing-Autopaslauga“ komandos nariai B. Vanagas ir A. Rudnickis nugalėtojų ekipažui pralaimėjo 1 val. 10 min. 14 sek.

„Žalvaris-Dakar“ komandos nariai Antanas Juknevičius ir Vytautas Obolevičius („Toyota FJ Cruise“) užėmė 52-ąją vietą (+3:52.51).

Autolenktynininkai dvyliktajame etape iš El Salvadoro į La Sereną įveikė 699 km.

Po pergalės lenktynių lyderiu tapęs S. Peterhanselis į antrąją poziciją nukritusį ispaną Nanį Romą („Mini“) lenkia 26 sek. N. Roma penktadienį finišavo trečias.

B. Vanagas ir A. Rudnickis (+28:17.21) bendrojoje įskaitoje iš 37-osios vietos pakilo į 35-ąją, o A. Juknevičius ir V. Obolevičius (+87:05.09) užima 56-ąją vietą.

Motociklų klasėje dvyliktąjį etapą laimėjo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Cyril Despresas   („Yamaha“). Lyderiu išliko ispanas Marcas Coma (KTM), kuris penktadienį finišavo antras.

Keturračių motociklų klasėje nugalėjo lyderis čilietis Ignacio Casale („Yamaha“).

Sunkvežimių klasėje pergalę šventė olandas Gerard de Rooy („Iveco“). Lyderiu išliko rusas Andrejus Karginovas („Kamaz“).

Dakaro ralis Pietų Amerikoje rengiamas šeštą kartą. Varžybų dalyviai Argentinoje, Bolivijoje ir Čilėje įveiks apie 9000 km. Ralis baigsis šeštadienį Valparaise mieste, Čilėje.