Eurolygos TOP-16 etape „Žalgiris“ patyrė jau trečią nesėkmę

Eurolygos TOP-16 etapo F grupės trečio turo rungtynėse ketvirtadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai savo namų arenoje nesėkmingai bandė sustabdyti septynis iš eilės pastaruosius mačus turnyre laimėjusią Tel Avivo „Maccabi“ komandą iš Izraelio. Norėdami kovoti dėl vietos atkrintamose varžybose, kauniečiai negalėjo sau leisti pralaimėti trečio susitikimo iš eilės ir dar savų žiūrovų akivaizdoje. Tačiau mūsiškiai nusileido 78:87 (25:19, 21:19, 17:25, 15:24).
J. Dentmono (DELFI.lt) nuotr.

Prieš tai žalgiriečiai namuose turėjo pripažinti Miuncheno „Bayern“ ekipos (Vokietija) pranašumą 66:84, o paskui svečiuose pralaimėjo ir Maskvos CSKA (Rusija) klubui 62:77.

Tuo metu svečiai iš Izraelio laimėjo Stambule prieš vietos „Galatasaray“ komandą (Turkija) 90:84 ir nugalėjo namuose Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipą (Rusija) 85:75.

„Žalgiriui“ ketvirtadienį negalėjo atstovauti Šarūnas Jasikevičius, kuris varžovų gretose dukart tapo Eurolygos čempionu. Priešininkų gretose nebuvo aukštaūgio Sofoklio Schortsaničio.

Du pirmus kėlinius kauniečiai žaidė puikiai, diktavo savo sąlygas varžovams ir dukart pirmavo 9 taškų skirtumu (20:11 pirmame ir 53:44 trečiame kėliniuose). Vėliau „Žalgiris“, tarsi, sustojo, leido svečiams perimti iniciatyvą. Lemiama tapo ketvirto kėlinio atkarpa, kai mūsiškiai pirmaudami 71:68, netrukus jau atsiliko 71:76. Mačo pabaigoje po kelių abejotinų teisėjų švilpikų „Maccabi“ komanda įtvirtino pergalę 78:87.