Lietuvos biatlonininkės - tarp austaiderių

Italijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės šeštojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovės Natalija Kočergina ir Gaudvilė Nalivaikaitė užėmė atitinkamai 95-ąją ir 97-ąją vietas.

Nugalėjo prancūzė Anais Bescond – 20 min. 30,2 sek. (1 baudos ratas). Antrąją vietą užėmė vokietė Andrea Henkel (+6,7 sek.; 0), o trečiąją - baltarusė Darija Domračiova (+10,1 sek.; 2).

Pasaulio taurės varžybų lyderė čekė Gabriela Soukalova buvo diskvalifikuota.

28-erių metų N. Kočergina, kuri šaudykloje suklydo net septynis kartus (3+4), nugalėtojai pralaimėjo 4 min. 25,5 sek. 18-metė G. Nalivaikaitė, kuriai teko įveikti keturis baudos ratus (2+2), nugalėtojai pralaimėjo 4 min. 45,6 sek.

Pasaulio taurės bendrojoje įskaitoje po dvylikos lenktynių pirmaujanti G. Soukalova turi 426 taškus. Antrąją vietą su 415 taškų užima D. Domračiova, o trečiąją - norvegė Tora Berger, surinkusi 413 taškų.

Diana Rasimovičiūtė su 34 taškais žengia 56-a, o 11 taškų turinti N. Kočergina užima 75-ąją vietą.