Lietuvos sportinių šokių čempionai parvežė pergalę iš Ispanijos

Lietuvos sportinių šokių čempionai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa“) laimėjo Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „World Open“ serijos klasikinių šokių varžybas Ispanijoje.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.

Antrąją vietą užėmė Ukrainos, o trečiąją – Italijos atstovai.

Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė („Dileksa“) užėmė 11-ąją vietą, o Gabrielius Vaikasas ir Agnė Valiukevičiūtė (Kauno „Kaspinas“) pasidalijo 26–28 vietas.

Varžybose dalyvavo 57 poros.

V. Lacitis ir V. Golodneva pasaulio reitinge užima 10-ąją vietą.

WDSF profesionalų lygos „Open“ serijos klasikinių šokių varžybas laimėjo Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys“).

Antrąją vietą užėmė Rusijos, o trečiąją – Izraelio atstovai.