Biatlonininkas T. Kaukėnas pasaulio taurės varžybose Vokietijoje – 55-as

Vokietijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės penktojo etapo varžybų vyrų 20 km lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Tomas Kaukėnas pranoko 47 varžovus ir užėmė 55-ąją vietą.

Kitas mūsų šalies biatlonininkas Karolis Zlatkauskas tarp 102 dalyvių liko 86-as.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs ir vieną baudos minutę gavęs norvegas Emilis Hegle Svendsenas – 48 min. 58,5 sek. Antrąją vietą užėmė rusas Aleksejus Volkovas (+14,6 sek.; 0 b. min.), o trečiąją – jo tėvynainis Jevgenijus Ustiugovas (+16,5 sek.; 1 b. min.).

23-ejų metų T. Kaukėnas, kuris šaudykloje suklydo du kartus (1+0+0+1), nugalėtojui pralaimėjo 5 min. 5,8 sek., o keturias baudos minutes (1+1+0+2) gavęs 28-erių metų K. Zlatkauskas – 8 min. 22,9 sek.