B. Vanago ir A. Rudnickio ekipažas šeštajame Dakaro ralio etape – 33-ias

Pietų Amerikoje vykstančio 35-ojo Dakaro ralio šeštajame etape automobilių klasėje penktadienį Lietuvos atstovų Benedikto Vanago ir Andrejaus Rudnickio ekipažas („OSCar“) užėmė 33-iąją vietą.
G. Kropio nuotr.

Pergalę iškovojo nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Stephane`as Peterhanselis („Mini“). Jis 424 km greičio ruožą Argentinoje įveikė per 2 val. 42 min. 58 sek.

B. Vanagas ir A. Rudnickis nugalėtojui pralaimėjo 44 min. 24 sek.

Antano Juknevičiaus ir Vytauto Obolevičiaus ekipažas („Toyota FJ Cruise“) užėmė 53-iąją vietą. Lietuviai nugalėtojui pralaimėjo 1 val. 4 min. 50 sek.

Lenktynininkai šeštajame etape iš Tukumano į Saltą įveikė 694 km.

Lyderiu automobilių klasėje išliko ispanas Nanis Roma („Mini“). Jis penktadienį finišavo šeštas. Antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užimantis argentinietis Orlando Terranova („Mini“) nuo lyderio atsilieka 30 min. 30 sek.

B. Vanagas ir A. Rudnickis (+19:01.09) bendrojoje įskaitoje užima 57-ąją, o A. Juknevičius ir V. Obolevičius (+26:34.46) – 64-ąją vietas.

Motociklų klasėje šeštąjį etapą laimėjo prancūzas Alainas Duclosas („Sherco“). Lenktynių lyderis ispanas Marcas Coma (KTM) finišavo antras.

Keturračių motociklų klasėje nugalėjo lenkas Rafalas Sonikas („Yamaha“), o sunkvežimių klasėje pergalę šventė olandas Pieteris Versluis (MAN).

Dakaro ralis Pietų Amerikoje rengiamas šeštą kartą. Varžybų dalyviams Argentinoje, Bolivijoje ir Čilėje iš viso teks įveikti apie 9000 km. Ralis baigsis sausio 18 dieną Valparaise (Čilė).