Biatlonininkė G. Leščinskaitė varžybose Italijoje pranoko 36 varžoves

Italijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės ketvirtojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse pirmadienį Lietuvos atstovė Gabrielė Leščinskaitė pranoko 36 varžoves ir užėmė 55-ąją vietą.
R. Kokšarovs BFL/F64 nuotr.

Nugalėjo nė karto šaudykloje nesuklydusi vokietė Vanessa Hinz – 22 min. 51,6 sek.

17-metė G. Leščinskaitė, kuriai teko įveikti vieną baudos ratą (0+1), nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 20,6 sek.

Tris kartus šaudykloje suklydusi (2+1) 20-metė Marija Kaznačenko (+4.41,6) užėmė 76-ąją vietą.