captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos rytas“ VTB lygoje iškovojo aštuntąją pergalę

Aštuntą pergalę dešimtose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą dešimties komandų A grupėje užimantis Vilniaus „Lietuvos rytas“, sekmadienį namuose 82:71 (24:25, 25:12, 16:25, 17:9) nugalėjęs penktojoje pozicijoje likusius Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (5 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkus iš Rusijos.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Aštuntą pergalę dešimtose VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą dešimties komandų A grupėje užimantis Vilniaus „Lietuvos rytas“, sekmadienį namuose 82:71 (24:25, 25:12, 16:25, 17:9) nugalėjęs penktojoje pozicijoje likusius Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (5 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkus iš Rusijos.

21 tašką nugalėtojams pelnė Darius Songaila, po 13 – Juanas Palaciosas ir Renaldas Seibutis.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Semionas Antonovas (21 tšk.), Luke`as Babbittas (20 tšk.) ir Piotras Gubanovas (13 taškų).

A grupėje pirmauja aštuonis susitikimus iš devynių galimų laimėjęs Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubas.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 9 8 1 88,9
2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 10 8 2 80
3. Kransnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) 9 6 3 66,7
4. Donecko „Doneck“ (Ukraina) 10 6 4 60
5. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 10 5 5 50
6. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 9 4 5 44,5
7. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 10 3 7 30
8. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 8 2 6 25
9. Talino „Kalev“ (Estija) 8 2 6 25
10. Nimburko ČEZ (Čekija) 9 2 7 22,2

B grupėje pirmauja dešimtąją pergalę iš eilės iškovojęs Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas, kurį treniruoja Rimas Kurtinaitis. „Chimki“ krepšininkai sekmadienį svečiuose 91:58 (28:14, 20:15, 16:9, 27:20) nugalėjo Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) penketuką.

Kitose jau pasibaigusiose, tačiau neskelbtose, B grupės rungtynėse Liubercų „Triumf“ (Rusija) krepšininkai savo aikštėje 82:81 (20:19, 29:21, 21:19, 12:22) palaužė Astanos „Astana“ (Kazachstanas) ekipos pasipriešinimą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 10 10 0 100
2. Maskvos CSKA (Rusija) 9 8 1 88,9
3. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 10 5 5 50
4. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 10 5 5 50
5. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 9 4 5 44,4
6. Rygos VEF (Latvija) 9 4 5 44,4
7. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 9 4 5 44,4
8. Astanos „Astana“ (Kazachstanas) 10 3 7 30
9. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 10 3 7 30
10. Klaipėdos „Neptūnas“ 10 2 8 20

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...