„Neptūnas“ Vieningosios lygos varžybose pralaimėjo CSKA krepšininkams

Vieningosios krepšinio lygos čempionato B grupės rungtynėse pirmadienį Klaipėdos „Neptūnas“ svečiuose po pratęsimo 77:90 (22:14, 14:23, 16:18, 20:17; 5:18) pralaimėjo Maskvos CSKA (Rusija) ekipai.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Klaipėdiečiai po dviejų kėlinių atsiliko 36:37, o po trijų – 52:55. Paskutiniame ketvirtyje svečiai pasivijo varžovus ir išsiveržė į priekį. 37-ąją min. „Neptūnas“ pirmavo 71:65, bet maskviečiai laimėjo atkarpą 7:1 ir išlygino rezultatą 72:72. Pratęsime CSKA krepšininkai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir šventė pergalę.

„Neptūnui“ (2 pergalės/7 pralaimėjimai) Valdas Vasylius pelnė 19 taškų, Mindaugas Girdžiūnas ir Marius Runkauskas – po 15, Vytautas Šarakauskas (13 atk. kam.) – 11.

Maskvos ekipoje (8/1) 20 taškų surinko Aleksandras Kaunas, po 13 – Sonny Weemsas ir Milošas Teodosičius.

CSKA B grupėje užima antrąją vietą, o „Neptūnas“ žengia paskutinis – dešimtas.