Šuolių į aukštį varžybose įteikti net trys bronzos medaliai

Londono olimpinių žaidynių vyrų šuolių į aukštį varžybose antradienį įteikti net trys bronzos medaliai. Žemiausią prizininkų pakylos laiptelį užėmė identiškus rezultatus užfiksavę Kataro, Kanados ir Didžiosios Britanijos lengvaatlečiai.
EPA-ELTA nuotr.

21-erių metų katarietis Mutazas Essa Barshimas, 22-ejų metų kanadietis Derekas Drouinis ir 24-erių metų britas Robertas Grabarzas pirmaisiais bandymais įveikė 2 m 20 cm, 2 m 25 cm ir 2 m 29 cm aukščius. Peršokti į 2 m 33 cm aukštį iškeltą kartelę nei vienam iš šių sportininkų nepavyko.

Olimpiniu čempionu tapo 26-erių metų rusas Ivanas Uchovas. Jis įveikė 2 m 38 cm aukštį.

Sidabro medalį pelnė 21-erių metų amerikietis Erikas Kynardas – 2 m 33 cm.

25-erių metų lietuvis Raivydas Stanys atrankos varžybose užėmė 27-ąją vietą ir į finalą nepateko.

Moterų 100 m barjerinio bėgimo finale greičiausia buvo Pekino olimpinių žaidynių vicečempionė ir dabartinė pasaulio čempionė 25-erių metų australė Sally Pearson. Ji distanciją įveikė per 12,35 sek. ir pagerino olimpinį rekordą.

Sidabro medalį iškovojo Pekino žaidynių čempionė 28-erių metų amerikietė Dawn Harper (12,37 sek.), o bronzos – jos tėvynainė 30-metė Kellie Wells (12,48 sek.).

25-erių metų Sonata Tamošaitytė atrankoje liko 34-a.

Vyrų 1500 m bėgimo varžybas laimėjo 24-erių metų alžyrietis Taoufikas Makhloufis. Jis finale distanciją įveikė per 3 min. 34,08 sek.

Antras finišavo 27-erių metų JAV atstovas Leonelis Manzano (3 min. 34,79 sek.), o trečiąją vietą užėmė 25-erių metų marokietis Abdalaatis Iguideras (3.35,13).