J. Valančiūnas pelnė 10 taškų, D. Motiejūnas negavo progos pasireikšti

Skaudžią nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė Toronto „Raptors“ (9-14) komanda. Ji praėjusią naktį namie 102:104 (15:18, 32:19, 23:33, 25:25, 7:9) nusileido Šarlotės „Bobcats“ (12-14) ekipai.
USA Today Sports/Scanpix nuotr.

Pergalę „Bobcats“ komandai lėmė taiklus Kemba Walkerio metimas aidint pratęsimo finalinei sirenai. Gynėjas, prieš tai prametęs dvi baudas, gavo perdavimą iš užribio ir pasiuntė taiklų metimą per Joną Valančiūną.

„Norėjau turėti kamuolį tokią akimirką, – sakė 29 taškus pelnęs K. Walkeris. – Norėjau pataikyti lemiamą metimą ir esu laimingas, kad gavau tokią galimybę.“

„Raptors“ strategas Dwane`as Casey po dvikovos dėl paskutinio praleisto metimo metė akmenį į J. Valančiūno daržą. Šis vėlavo susikeisti ginamaisiais po užtvaros ir K. Walkeris liko laisvas.

„Turime būti atidesni ir kreipti didesnį dėmesį detalėms“, – sakė D. Casey.

„Raptors“ išplėšė pratęsimą, kai Kyle`as Lowry ketvirto kėlinio pabaigoje pataikė tritaškį.

„Bobcats“ dar galėjo išplėšti pergalę be pratęsimo, tačiau K. Walkeris prarado kamuolį. Visgi pratęsimo metu jis reabilitavosi.

„Jau geriau būti sutriuškintam 50 taškų, nei pralaimėti paskutinę sekundę, – po dvikovos kalbėjo K. Lowry. – Walkeris pataikė nuostabų metimą ir nusipelno už tai pagyrų.“

23 minutes žaidęs J. Valančiūnas pelnė 10 taškų (5/9 dvitaškių), atkovojo 6 kamuolius, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Raptors“ ekipai DeMaras DeRozanas pelnė 30 taškų, K. Lowry – 17.

„Bobcats“ gretose rezultatyviausias buvo K. Walkeris – 29.

D. Motiejūnas nepakilo nuo suolo

Tuo metu Hjustono „Rockets“ (17-9) komanda, surengusi spurtą trečiajame kėlinyje, įsirašė dar vieną pergalę NBA pirmenybėse. Teksaso komanda namie 109:94 (24:16, 33:30, 26:20, 26:28) nugalėjo Čikagos „Bulls“ (9-15).

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Bulls“ deficitas buvo vos 3 taškai, tačiau tada šeimininkai spurtavo 15:1 ir įgijo triuškinamą pranašumą – 83:66.

Per šią atkarpą „Bulls“ prametė šešis metimus ir suklydo 5 kartus, o „Rockets“ į priekį vedė septynis taškus surinkęs Omri Casspi.

„Rockets“ komandai vėl vadovavo Kevinas McHale`as, praleidęs trejas rungtynes prieš tai dėl mamos mirties.

Grįžus vyriausiajam treneriui, progos pasireikšti vėl negavo Donatas Motiejūnas. Jis trenerio sprendimu nepakilo nuo suolo.

„Rockets“ komandai Dwightas Howardas pelnė 23 taškus, Chandleris Parsonsas ir Jamesas Hardenas – po 19.

„Bulls“ gretose daugiausiai taškų įmetė Jimmy Butleris – 20. Luolas Dengas pridėjo 18 taškų.