Lietuvos sporto žurnalistai Sankt Peterburge iškovojo bronzą

Sankt Peterburge (Rusija) vykusiame tradiciniame tarptautiniame žurnalistų krepšinio turnyre „Vilties taurė 2013“, kuris buvo skirtas žuvusiems ir be žinios dingusiems kolegoms atminti, Lietuvos sporto žurnalistų federacijos (LSŽF) rinktinė tarp aštuonių komandų užėmė trečiąją vietą.
S. Žiūros (BFL) nuotr.

Pirmajame mače lietuviai 50:5 nugalėjo Sankt Peterburgo kabelinės televizijos „100 TV“ atstovus, tačiau pusfinalyje 37:39 nusileido vėliau čempione tapusiai „Rosstelekom“ ekipai. Pastaroji finale 35:24 įveikė „Sankt Peterburgo žurnalistų lygos“ komandą.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos mūsiškiai 49:30 nugalėjo Sankt Peterburgo universiteto žurnalistikos studentų komandą.

Turnyre dar dalyvavo Stambulo žurnalistų, Maskvos ir Sankt Peterburgo spaudos atstovų bei veteranų – „Žurnalistų lygos“ – komandos.

Lietuviai „Vilties taurės“ turnyre dalyvauja nuo 2007 metų. Per pirmąją išvyką mūsų šalies atstovai iškovojo nugalėtojų taurę, o visus kitus kartus tenkinosi 2–3 vietomis.