Biatlonininkė M. Kaznačenko varžybose Austrijoje – 22-a

Austrijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės trečiojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovė Marija Kaznačenko užėmė 22-ąją vietą.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi vokietė Nadine Horchler – 22 min. 41,7 sek.

20-metė M. Kaznačenko, kuriai taip pat teko įveikti vieną baudos ratą (1+0), nugalėtojai pralaimėjo 1 min. 33,3 sek.

Lenktynėse dalyvavo 66 biatlonininkės.

Vyrų 10 km sprinto lenktynėse triumfavo rusas Timofejus Lapšinas (1 baudos ratas) – 23 min. 50,9 sek.

23-ejų metų lietuvis Rokas Suslavičius (+5.17,2; 5 baudos ratai) užėmė 84-ąją, 19-metis Arnoldas Mikelkevičius (+5.46,1; 2) – 88-ąją, o 20-metis Nikolajus Kondratovas (+8.25,2; 4) – 105-ąją vietas.