„Neptūnas“ prarado viltis žengti į kitą etapą

Klaipėdos „Neptūno“ klubas Serbijoje teoriškai galėjo išsaugoti galimybę kovoti dėl vietos kitame Europos taurės etape. Tačiau praktiškai jos nebuvo. Tik ne su tokia gynyba. LKL bronzos medalininkai Kragujevace 81:91 (20:31, 16:22, 17:19, 28:19) turėjo pripažinti vietos „Radnički“ pranašumą ir prarado visas viltis žengti tolyn.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Varžovus į priekį Kazio Maksvyčio kariauna toli į priekį paleido jau pirmojo kėlinio pradžioje, kai klaipėdiečius šeimininkai įstūmė į šaltą dušą (2:9). Per 6 pirmąsias minutes „Radnički“ savo sąskaitoje turėjo net 21 tašką ir ši statistika puikiai iliustravo visas rungtynes. „Neptūnas“ tiesiog neturėjo vilčių pavyti serbų puolimo mašinos.

Dvitaškius „Radnički“ metė net 71 (23/32), tritaškius – 48 procentų (13/27) taiklumu. Net ir devyniolika Serbijos komandos klaidų „Neptūnui“ nebepagelbėjo.

„Neptūno“ nesėkmė lėmė, kad Lietuvos klubas nebepakils aukščiau ketvirtos vietos H grupėje. Į kitą etapą keliauja po tris geriausias grupės komandas.

Paskutinės „Neptūno“ rungtynės namuose su Sankt Peterburgo „Spartak“ kitą trečiadienį nebeturės jokios įtakos.

„Neptūnas“: E. Ulanovas 17, J. Sinica 15, S. Galdikas 12 (7 atk. kam.), V. Vasylius 10, M. Runkauskas 8, A. Smithas 7, M. Mažeika (5 rez. perd.) ir M. Girdžiūnas po 6.

„Radnički“: S. Lešičius 20 (8 atk. kam.), N. Kaliničius 17 (8 atk. kam.), S. Birčevičius ir M. Marinovičius po 11, D. Mladanas 8.