„Galatasaray“ pateko į Čempionų lygos aštuntfinalį

Čempionų lygos varžybų paskutinio, šeštojo, turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) komanda namuose 1:0 (0:0) įveikė Turino „Juventus“ (Italija) futbolininkus ir iškovojo kelialapį į aštuntfinalį.

Pergalingą įvartį 85-ąją min. pelnė olandas Wesley Sneijderis.

Antradienį turėjusios įvykti rungtynės dėl gausaus sniego buvo nutrauktos 32-ąją min. ir perkeltos į trečiadienį.

„Galatasaray“ su 7 taškais B grupėje užėmė antrąją vietą, o taškų mažiau turintis „Juventus“ klubas liko trečias ir tęs kovą Europos lygos varžybose.

Kaip jau skelbta, B grupės nugalėtoja tapo 16 taškų surinkusi Madrido „Real“ (Ispanija) komanda.