Buriuotoja G. Scheidt Londono olimpinėse žaidynėse po dešimties plaukimų – šešta

Londono olimpinių žaidynių moterų buriavimo varžybose „Laser Radial“ klasėje Lietuvos atstovė Gintarė Scheidt po dešimties plaukimų išliko šešta.
EPA-ELTA nuotr.

29-erių metų pasaulio čempionė ir Pekino olimpinių žaidynių vicečempionė turi 68 baudos taškus (atmetus prasčiausią rezultatą). Ji dešimtajame plaukime šeštadienį finišavo šešta.

Lydere tapo 24-erių metų kinė Xu Lijia (33 b. tšk.). Antrąją vietą užima 24-erių metų olandė Marit Bouwmeester (33 b. tšk.), o trečiąją – 22-ejų metų airė Annalise Murphy (34 b. tšk.). Ketvirta žengia 26-erių metų belgė Evi Van Acker (34 b. tšk.).

Varžybose dalyvauja 41 buriuotoja. 1-10 vietas užėmusios sportininkės pirmadienį kovos finaliniame plaukime.

Vyrų varžybose „Laser“ klasėje Lietuvos atstovas Rokas Milevičius po dešimties plaukimų užėmė 42-ąją vietą.

25-erių metų kaunietis surinko 339 baudos taškus (atmetus prasčiausią rezultatą). Dešimtajame plaukime jis finišavo 46-as.

Pirmauja penkiskart pasaulio čempionas 27-erių metų australas Tomas Slingsby`is (25 b. tšk.). Antrąją vietą užima 22-ejų metų kiprietis Pavlosas Kontidesas (39 b. tšk.), o trečiąją – 33-ejų metų švedas Rasmusas Myrgrenas (60 b. tšk.).