D. Howardo dvigubas dublis atvedė „Rockets“ į pergalę

Dwightas Howardas atliko pirmą dvigubą dublį šį sezoną ir atvedė Hjustono „Rockets“ (15-7) komanda į pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Triuškinamai kovą dėl kamuolių laimėjusi Teksaso ekipa namuose 98:88 (28:18, 24:20, 31:23, 15:27) įveikė Orlando „Magic“ (6-14) krepšininkus.
Sipa USA/Scanpix nuotr.

Šeimininkai nuo varžovų atitrūko antrame kėlinyje, kuomet šovė į priekį 14:6 ir susikrovė dviženklę persvarą (46:33). Po dviejų Jameso Hardeno baudos metimų trečiame kėlinyje skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis (77:56). Svečiai sumažino šį deficitą, tačiau pakovoti dėl pergalės nesurado jėgų.

Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidė 28-ąjį gimtadienį šventęs D. Howardas. Vidurio puolėjo sąskaitoje – 20 taškų ir 22 atkovoti kamuoliai.

Donatas Motiejūnas aikštelėje praleido 4 minutes, prametė vieną tritaškį, atkovojo 2 kamuolius, 1 sykį suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko -2 naudingumo balus.

Hjustono ekipa stipriai laimėjo kovą dėl kamuolių (60 prieš 43), tačiau dvigubai dažniau klydo (18 prieš 7).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 27 (10 rez. perd.), Dwightas Howardas 20 (22 atk. kam.), Chandleris Parsonsas 18, Terrence`as Jonesas 16 (13 atk. kam.), Patrickas Beverley 9.

„Magic“: Glenas Davisas 18, Arronas Afflalo 16 (9 atk. kam.), Jameeras Nelsonas 15, E'Twaunas Moore'as 12, Andrew Nicholsonas 11, Victoras Oladipo 8.

Kitas rungtynes „Rockets“ žais išvykoje su Portlando „Trail Blazers“ krepšininkais, o „Magic“ taip pat svečiuose išbandys jėgas su Memfio „Grizzlies“.