S. Krupeckaitė pateko į dviračių treko keirino rungties antrą etapą

Londono olimpinių žaidynių dviračių treke kovą dėl medalių pradėjo pajėgiausia Lietuvos dviratininkė Simona Krupeckaitė. Keirino rungties atrankoje iš šeštos pozicijos startavusi S. Krupeckaitė užėmė antrą vietą ir iš karto pateko į antrą etapą. Trečią važiavimą laimėjo kinė Shuang Guo.
EPA-ELTA nuotr.

Iš pirmo važiavimo į kitą etapą iš karto pateko vokietė Kristina Vogel ir rusė Jekaterina Gnidenko, iš antro – britė Victoria Pendleton ir australė Anna Mears.

Kitos šešios antro etapo dalyvės paaiškės po paguodos važiavimų.

29-erių metų uteniškei S. Krupeckaitei priklauso du pasaulio rekordai, savo kolekcijoje ji turi 12 planetos pirmenybių medalių.

S. Krupeckaitė olimpinėse žaidynėse yra dalyvavusi jau du kartus.

Arčiausiai tikslo lietuvė buvo 2004 metais Atėnuose, kuomet 500 m lenktynėse laikui liko per žingsnį nuo medalio ir turėjo tenkintis 4-a vieta.

Olimpiniame Pekine S. Krupeckaitė jau buvo tarp pretendenčių į sprinto rungties medalį, tačiau ketvirtfinalyje nusileido amžinai savo varžovei V. Pendleton iš Didžiosios Britanijos.