Planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybų JAV didžiausiojo slalomo rungtį laimėjo šveicaras

2013–20104 metų sezono pasaulio kalnų slidinėjimo taurės vyrų varžybų didžiausiojo slalomo rungtį JAV šeštadienį laimėjo šveicaras Patrickas Kuengas. Tai pirmoji Šveicarijos kalnų slidininkų pergalė pasaulio taurės etapuose nuo praėjusių metų kovo mėnesio.

Sugaišęs trasoje 1 minutę 21,73 sekundės P.Kuengas 0,26 sekundės aplenkė antrąją vietą užėmusį austrą Otmarą Striedingerį, kuris ant prizininkų pakylos pasaulio taurės etapuose pakilo pirmąjį kartą.

0,38 sek. nuo nugalėtojo atsiliko ir trečiąją poziciją pasidalijo austras Hannesas Reicheltas ir italas Peteris Fillas.

Po šios pergalės P. Kuengas bendroje varžybų įskaitoje surinko 206 taškus ir pakilo į antrąją vietą bei 130 taškų atsilieka nuo šio sezono lyderio norvego Akselio Lundo Svindalo, kuris finišavo septintas.

Antrąją pergalę iš eilės 2013–2014 metų sezono planetos kalnų slidinėjimo taurės varžybose iškovojo ir sezono lydere bendroje įskaitoje tapo vokietė Maria Hoefl-Riesch, šeštadienį JAV vėl triumfavusi greitojo nusileidimo trasoje.

Distancijoje sugaišusi 1 minutę 55,09 sekundės vokietė 0,34 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią Tiną Weirather iš Lichtenšteino bei 0,47 sekundės – trečiąją poziciją užėmusią austrę Anną Fenninger.

Po šios pergalės vokietė Maria Hoefl-Riesch bendroje įskaitoje surinko 393 taškus ir 47 taškais aplenkė pirmavusią šveicarę Larą Gut, kuri šeštadienį distanciją baigė tik trylikta.