captcha

Jūsų klausimas priimtas

R. Kurtinaičio treniruojamas „Chimki“ VTB lygoje iškovojo septintąją pergalę iš eilės

Septintąją pergalę iš eilės iškovojo ir vienvaldžiu VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono dešimties ekipų B grupės lyderiu tapo Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ klubas, šeštadienį namuose 96:75 (26:18, 15:21, 24:20, 31:16) nugalėjęs „Astana“ penketuką.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

Septintąją pergalę iš eilės iškovojo ir vienvaldžiu VTB Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono dešimties ekipų B grupės lyderiu tapo Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ klubas, šeštadienį namuose 96:75 (26:18, 15:21, 24:20, 31:16) nugalėjęs „Astana“ penketuką.

Ketvirtąją nesėkmę per aštuonis susitikimus patyrė ir į ketvirtąją poziciją smuktelėjo Donaldo Kairio vadovaujama Minsko „Cmoki-Minsk“ komanda, išvykoje 71:80 (18:15, 23:18, 14:24, 16:23) nusileidusi Liubercų „Triumf“ krepšininkams.

Trečiosiose dienos rungtynėse Samaros „Krasnyje Krylja“ ekipa savo aikštėje 79:76 (29:17, 13:11, 19:23, 18:25) įveikė Mariupolio „Azovmaš“ klubą.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):
1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 7 7 0 100
2. Maskvos CSKA (Rusija) 6 6 0 100
3. Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija) 8 4 4 50
4. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 8 4 4 50
5. Rygos VEF (Latvija) 8 4 4 50
6. Liubercų „Triumf“ (Rusija) 8 4 4 50
7. Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) 7 3 4 42,9
8. Klaipėdos „Neptūnas“ 8 2 6 25
9. „Astana“ (Kazachstanas) 8 2 6 25
10.Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 8 2 6 25

A grupėje pirmauja Kazanės „Uniks“ komanda.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):
1. Kazanės „Uniks“ (Rusija) 7 6 1 85,7
2. Vilniaus „Lietuvos rytas“ 8 6 2 75
3. Kransnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 7 5 2 71,4
4. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 7 4 3 57,1
5. „Doneck“ (Ukraina) 7 4 3 57,1
6. Zgoželeco „Turow“ (Lenkija) 6 2 4 33,3
7. Talino „Kalev“ (Estija) 6 2 4 33,3
8. Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija) 7 2 5 28,6
9. Nimburko ČEZ (Čekija) 7 2 5 28,6
10.Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 6 1 5 16,7

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...