Lietuvos biatlonininkėms nesisekė pasaulio taurės varžybose

Austrijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės antrojo etapo varžybų moterų 7,5 km sprinto lenktynėse penktadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina užėmė 73-iąją vietą, o Diana Rasimovičiūtė liko 92-a.
R. Kokšarovs (BFL) nuotr.

Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi šveicarė Selina Gasparin – 23 min. 16,9 sek. Tai pirmoji 29-erių metų sportininkės pergalė pasaulio taurės varžybose.

Antrąją vietą užėmė čekė Veronika Vitkova, o trečiąją - rusė Irina Starych.

Tris kartus šaudykloje suklydusi 28 metų N. Kočergina nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 31,4 sek., o net šešis kartus prašovusi 29-erių metų D. Rasimovičiūtė – 3 min. 29,2 sek.

Lenktynėse dalyvavo 107 biatlonininkės.

Pasaulio taurės įskaitoje po trejų lenktynių pirmauja čekė Gabriela Soukalova, turinti 116 taškų. Antrąją vietą užima rusė Olga Zaiceva (112 tšk., o trečiąją – prancūzė Mari Lora Briunė).

D. Rasimovičiūtė su 34 taškais žengia 30-a.