captcha

Jūsų klausimas priimtas

Ištraukti 2014 metų Europos jaunimo, jaunių ir jaunučių krepšinio čempionatų burtai

Sekmadienį FIBA Europe būstinėje Vokietijoje ištraukti 2014 metų Europos jaunimo, jaunių ir jaunučių merginų bei vaikinų krepšinio pirmenybių burtai:
K. Vanago (BFL) nuotr.
K. Vanago (BFL) nuotr.

Sekmadienį FIBA Europe būstinėje Vokietijoje ištraukti 2014 metų Europos jaunimo, jaunių ir jaunučių merginų bei vaikinų krepšinio pirmenybių burtai:

Vaikinų jaunimo (iki 20 metų) A diviziono čempionatas

Liepos 8-20 d. (Kreta, Graikija)

A grupė: Lietuva, Latvija, Graikija, Didžioji Britanija, Vengrija
B grupė: Serbija, Ispanija, Slovėnija, Vokietija, Švedija
C grupė: Kroatija, Italija, Turkija, Čekija, Juodkalnija
D grupė: Rusija, Bulgarija, Prancūzija, Lenkija, Izraelis

Vaikinų jaunių (iki 18 metų) A diviziono čempionatas

Liepos 24 - rugpjūčio 3 d. (Konija, Turkija)

A grupė: Italija, Lenkija, Belgija, Latvija
B grupė: Prancūzija, Kroatija, Anglija, Lietuva
C grupė: Turkija, Graikija, Bosnija ir Hercegovina, Čekija
D grupė: Serbija, Ispanija, Juodkalnija, Rusija
  
Vaikinų jaunučių (iki 16 metų) A diviziono čempionatas

Rugpjūčio 20-30 d. (Latvija)

A grupė: Turkija, Serbija, Suomija, Lietuva
B grupė: Graikija, Kroatija, Bosnija ir Hercegovina, Latvija
C grupė: Vokietija, Prancūzija, Danija, Lenkija
D grupė: Italija, Ispanija, Ukraina, Rusija

Merginų jaunimo (iki 20 metų) B diviziono čempionatas

Liepos 3-13 d. (Sofija, Bulgarija)

Žaidžiama vieno rato sistema: Bosnija ir Hercegovina, Rumunija, Vengrija, Izraelis, Norvegija, Didžioji Britanija, Bulgarija, Vokietija, Portugalija bei Lietuva.
 
Merginų jaunių (iki 18 metų) A diviziono čempionatas

Liepos 17-27 d. (Matosinjas, Portugalija)

A grupė: Slovėnija, Rusija, Prancūzija, Turkija
B grupė: Lietuva, Belgija, Graikija, Serbija
C grupė: Lenkija, Ispanija, Kroatija, Olandija
D grupė: Portugalija, Italija, Čekija, Švedija

Merginų jaunučių (iki 16 metų) B diviziono čempionatas

Liepos 31 - rugpjūčio 10 d. (Talinas, Estija)

A grupė: Lenkija, Suomija, Rumunija, Airija
B grupė: Olandija, Anglija, Izraelis, Norvegija
C grupė: Bulgarija, Ukraina, Liuksemburgas, Šveicarija
D grupė: Lietuva, Vokietija, Slovėnija, Estija, Austrija
   
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...