Biatlonininkė D. Rasimovičiūtė pasaulio taurės varžybose – 19-a

Švedijoje vykstančių pasaulio biatlono taurės pirmojo etapo varžybų moterų 15 km lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 19-ąją vietą ir pelnė 22 įskaitinius taškus.
R. Kokšarovs (BFL/F64) nuotr.

Nugalėjo čekė Gabriela Soukalova. Du kartus šaudykloje suklydusi ir dvi baudos minutes gavusi sportininkė distanciją įveikė per 47 min. 56 sek.

Antrąją vietą užėmė Slovakijos atstovė Anastasija Kuzmina (+1,2 sek.; 2 baudos minutės), o trečiąją – prancūzė Mari Lora Briunė (Marie Laure Brunet, +16,2 sek.; 1 b. min.).

Tris kartus (0+2+0+1) šaudykloje suklydusi 29-erių metų D. Rasimovičiūtė nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 14,2 sek.

Kita Lietuvos atstovė – 28-erių metų Natalija Kočergina (+13.08,6; 12 b. min.; 3+1+5+3) užėmė 96-ąją poziciją.

Praėjusio sezono pasaulio taurės varžybų nugalėtoja norvegė Tora Berger (+2.33,0; 5 b. min.) liko 23-ia.

Lenktynėse dalyvavo 98 sportininkės. Viena iš jų nefinišavo.