Dviratininkas R. Navardauskas Londono olimpinėse žaidynėse – 21-as

Londono olimpinių žaidynių vyrų dviračių plento 44 km atskiro starto lenktynėse trečiadienį Lietuvos atstovas Ramūnas Navardauskas užėmė 21-ąją vietą.
Tomo Gaubio (ELTA) nuotr.

Nugalėjo praėjusių metų pasaulio vicečempionas 32-ejų metų britas Bradley Wigginsas. Jis 44 km distanciją įveikė per 50 min. 39,54 sek.

24-erių metų R. Navardauskas naujajam olimpiniam čempionui pralaimėjo 4 min. 32,78 sek.

Sidabro medalį iškovojo pasaulio čempionas 27-erių metų vokietis Tony Martinas. Jis nugalėtojui pralaimėjo 42 sek.

Bronzos apdovanojimas atiteko kitam Didžiosios Britanijos dviratininkui - 27-erių metų Christopheriui Froome‘ui (+1 min. 8,33 sek.).

Pekino olimpinių žaidynių nugalėtojas ir keturiskart pasaulio čempionas 31-erių metų šveicaras Fabianas Cancellara (+2.14,17).