Raitelis A. Petrovas varžybose Slovėnijoje iškovojo dvi pergales

Slovėnijoje vykusiose Tarptautinės žirgų sporto federacijos (FEI) pasaulio konkūrų taurės Vidurio Europos lygos Pietų grupės varžybose Lietuvos atstovas Andrius Petrovas užėmė dvi pirmąsias vietas.
S. Žiūros (BFL) nuotr.

40-metis lietuvis su Ricco Dono laimėjo trečiąjį (kliūčių aukštis – 130 cm; 52 duetai) , o su Cornetta – ketvirtąjį (140 cm; 51) konkūrus.

A. Petrovas su Rolex septintajame konkūre (125–130 cm; 46) užėmė antrąją, o antrajame konkūre ( 125–130 cm; 47) – ketvirtąją vietas.

Lietuvos raitelis su Complemento „Grand Prix“ rungtyje (160 cm; 50) užėmė 40-ąją vietą.

A. Petrovas pasaulio reitinge žengia 210-as.