Irkluotojas M. Griškonis olimpinėse žaidynėse kovos dėl 7–12 vietų

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis Londono olimpinių žaidynių vyrų vienviečių valčių varžybų pirmajame pusfinalio plaukime trečiadienį finišavo penktas ir penktadienį kovos B finale (7–12 vietos).
EPA-ELTA nuotr.

Dukart Europos čempionas 26-erių metų lietuvis 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 31,72 sek. ir pranoko dukart olimpinį čempioną 36-erių metų norvegą Olafą Tufte (7 min. 35,31 sek.).

Kelialapius į pagrindinį finalą iškovojo 1–3 vietas pusfinalio plaukime užėmę irkluotojai – penkiskart pasaulio čempionas 33-ejų metų Naujosios Zelandijos atstovas Mahe`as Drysdale`as (7.18,11), 36-erių metų švedas Lassi Karonenas (7.19,77) ir 35-erių metų vokietis Marcel Hacker (7.22,07).

2008 metų Pekino olimpinėse žaidynėse M. Griškonis buvo aštuntas.