M. Kuzminsko ir D. Sabonio komanda Ispanijos krepšinio pirmenybėse pakilo į trečiąją vietą

Penktąją pergalę Ispanijos „Liga Endesa“ krepšinio lygos septintajame ture iškovojo ir į trečiąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre pakilo Mindaugo Kuzminsko ir Domanto Sabonio Malagos „Unicaja“ klubas, sekmadienį svečiuose 75:68 (21:21, 14:21, 18:14, 22:12) įveikęs šeštąją nesėkmę patyrusią ir į septynioliktąją poziciją smuktelėjusią Bilbao „Basket“ ekipą su Antanu Kavaliausku.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

7 su puse minutės (7:24) žaidęs D. Sabonis pelnė 2 (dvitaškiai 1/2) taškus, sugriebė 2 kamuolius, sykį suklydo ir triskart prasižengė, o beveik 5 minutes (4:51) svečių gretose aikštelėje praleidęs M. Kuzminskas prametė dvitaškį ir taškų nepelnė.

16 taškų nugalėtojams pelnė Ryanas Toolsonas, po 13 – Zoranas Dragičius ir Rafaelis Hettsheimeris.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Germanas Gabrielis, A. Kavaliauskas (po 14 tšk.) bei Dairis Bertanas (11 taškų).

Per 23 minutes (23:03) puolėjas iš Lietuvos pataikė 6 dvitaškius iš 10, realizavo abu baudų metimus, atkovojo 3 kamuolius ir dusyk prasižengė.

„Liga Endesa“ čempionate pirmauja visas šešias pergales iškovojęs Madrido "Real" klubas ir šešis susitikimus iš septynių galimų laimėjusi „Valencia Basket“ komanda.

Vitorijos „Laboral Kutxa“ (3/3) ekipa su Rimantu Kaukėnu – devinta.