S. Maslobojevas laimėjo bokso turnyrą Latvijoje

Penktadienį Liepojoje (Latvija) surengto tarptautinio profesionalų bokso turnyro „Bigger`s Better“ nugalėtoju tapo Lietuvos atstovas Sergejus Maslobojevas. 26-erių metų kovotojas visus tris varžovus nugalėjo nokautais.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

S. Maslobojevas ketvirtfinalyje įveikė vokietį Eugeną Buchmulerį, pusfinalyje – lenką Przemyslawą Stepieną, o finale – Belgijos atstovą Joelą Tambwe Djeko.

Turnyre dalyvavo aštuoni boksininkai iš Belgijos, Gruzijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Rumunijos, Ukrainos ir Vokietijos.

S. Maslobojevas, kuriam buvo įteiktas 15 tūkst. JAV dolerių (38,4 tūkst. litų) čekis, laimėjo antrąjį „Bigger`s Better“ turnyrą. Klubo „Sparta Gym“ treneris visus varžovus nugalėjo ir prieš metus Lenkijoje vykusiose varžybose.

S. Maslobojevas iškovojo ir kelialapį į superfinalą, kuris vyks gruodžio 13 dieną Lisabonoje (Portugalija).