Prancūzija nugalėjo Argentiną, JAV neturėjo vargo su Tunisu

Argentinos (1-1) rinktinė pirmajame Londono olimpiados mače prieš lietuvius pelnė net 102 taškus, tačiau antrajame mače ne iš toli nepriminė savęs. Pietų Amerikos atstovai A grupės mače 64:71 (12:19, 17:13, 24:23, 11:16) nusileido Prancūzijos (1-1) krepšininkams.
EPA-ELTA nuotr.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Prancūzijos rinktinės persvara siekė vos 2 taškus (60:58), bet tuomet savo žodį tarė Tony Parkeris. Prancūzų vedlys pelnė 6 taškus iš eilės ir paskatino spurtą 7:0, po kurio Argentinos atstovai neatsitiesė – 67:58.

Būtent Prancūzijos rinktinė bus kita Lietuvos rinktinės varžovė olimpiadoje. Abi rinktinės savo jėgas Londone išmėgins rugpjūčio 2 d. 18.35 val.

Argentinos rinktinė: Manu Ginobili 26, Luisas Scola 16, Pablo Prigioni 7 (8 rez. perd.).

Prancūzijos rinktinė: Tony Parkeris 17, Nicolas Batumas 14, Nando De Colo 11, Kevinas Seraphinas 10.

Tuo metu antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusi Tuniso rinktinė (0-2), kuri 63:110 nusileido amerikiečiams.

Rungtynes tunisiečiai pradėjo puikiai – vienu metu dvigubai pirmavo prieš varžovus (8:4). Tuniso ekipa taip pat pataikė tris tolimus metimus, kuomet JAV krepšininkų visi aštuoni tritaškiai nepasiekė tikslo. Antroje ketvirčio pusėje JAV perėmė iniciatyvą ir kėlinį užbaigė spurtu 9:0 (21:15).

Visgi nuo tada visiškai subyrėjo Tuniso rinktinės žaidimas, o jų varžovai skirtumą didino milžiniškais tempais. Trečiame kėlinyje prasidėjo dėjimų konkursas, kadangi nugalėtojas jau niekam nebekėlė abejonių.

Tunisas: Makremas Benas Romdhane'as 22 (11 atk. kam.), Mohamedas Hadidane'as 11, Marouanas Kechridas 9.

JAV: Carmelo Anthony 16 (4/4 dvit., 2/2 trit., 12 min.), Kevinas Love`as 16, Kevinas Durantas 13 (10 atk. kam.), Anthony Davisas 12 (5/5 dvit.), Russellas Westbrookas 11, Jamesas Hardenas 10.