Klaipėdos „Neptūnas“ Europos taurėje iškovojo antrąją pergalę

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai savo sirgalių nenuvylė. Uostamiesčio „Švyturio“ arenoje susirinkę krepšinio gerbėjai išvydo atkaklią kovą ir užtikrintą klaipėdiečių žaidimą. „Neptūnas“ 85:72 (22:13, 11:21, 32:18, 20:20) nugalėjo Loimos „Bisons“ ekipą. Tai buvo antroji klaipėdiečių pergalė Europos taurės turnyro H grupėje.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

„Neptūnas“: M. Mažeika ir M. Runkauskas – po 16, J. Sinica – 15, V. Vasylius – 7, A. Eitutavičius, V. Šarakauskas ir E. Ulanovas – po 6, M. Girdžiūnas – 5, D. McClure'as – 3.

Komandos apsikeitė tiksliomis atakomis. Rungtynės prasidėjo lygiai 6:6. Neįtikėtinai rungtynes pradėjo M. Mažeika. Jis surinko visus 8 „Neptūno“ taškus (8:9). Po M. Runkausko dvitaškio aikštės šeimininkų persvara išaugo iki 5 taškų (15:10). Klaipėdiečiai laimėjo atkarpą 9:0 (20:11). Po pirmojo kėlinio „Neptūnas“ pirmavo 20:13.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui 6 taškus iš eilės pelnę klaipėdiečiai susikrovė 13 taškų persvarą (26:13), tačiau netrukus varžovai laimėjo atkarpą 4:0 ir sumažino skirtumą iki vienženklio (26:17). „Bisons“ ekipa laimėjo atkarpą 11:3 ir sumažino skirtumą iki minimumo (28:29). Tiksint paskutinėms antrojo kėlinio sekundėms J. Williamsonas pataikė tritaškį, išvedusį svečius į priekį 34:33.

Trečiajame kėlinyje žybtelėjo J. Sinica. Per 3minutes jis pelnė 8 taškus ir išvedė „Neptūną“ į priekį 41:37. Po E. Ulanovo tritaškio aikštės šeimininkai pirmavo 6 taškais (52:46). Klaipėdiečiai laimėjo atkarpą 11:4 ir susigrąžino 13 taškų persvarą (63:50). Po trijų kėlinių klaipėdiečiai pirmavo 63:52.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Bisons“ sumažino skirtumą iki vienženklio (60:68). Po M. Runkausko tritaškio skirtumas vėl tapo dviženkliu 75:63. Persvarą išlaikę klaipėdiečiai iškovojo antrąją pergalę H grupėje 85:72.