„Žalgirio“ sporto draugijos vandensvydžio taurės savininke vėl tapo „Baltik-Amadeus“ ekipa

Sekmadienį Elektrėnuose baigėsi Lietuvos sporto draugijos (LSD) „Žalgiris“ vandensvydžio taurės turnyras, kuriame, kaip ir pernai, triumfavo Vilniaus VSM „Baltik-Amadeus“, treniruojama Nerijaus Papaurėlio.
Vandensvydis, Wikimedia Commons nuotr.

Vilniečiai 19:2 sutriuškino Alytaus SRC jaunimą bei 17:5 nugalėjo Kauno PM „Dainavos-Bebro“ vandensvydininkus.

Savo ruožtu kauniečiai 10:6 įveikė Elektrėnų sporto centro komandą, kuri 8:6 privertė pasiduoti alytiškius.

Paskutinę turnyro sostinės atstovai 22:8 nugalėjo trečiojoje pozicijoje likusius elektrėniškius bei antrus metus iš eilės iškovojo LSD „Žalgirio“ taurę.

Antri liko kauniečiai, 8:6 nugalėję autsaiderius Alytaus vandensvydininkus.

Geriausiais turnyro komandų žaidėjais pripažinti vilnietis Julius Goštautas, kaunietis Vilius Albrechtas, elektrėniškis Andrius Jankūnas ir alytiškis Lukas Baliukevičius.

Lapkričio pabaigoje Elektrėnuose prasidės Europos Šiaurės ir Baltijos jūros šalių jaunimo bei jaunių rinktinių čempionatas. Varžybose dalyvaus Švedijos, Suomijos, Danijos, Norvegijos bei Lietuvos jaunimo ir jaunių rinktinės.

Praėjusiais metais Lietuvos jaunimas iš Suomijos parsivežė aukso, o jauniai – bronzos medalius.

Gruodžio pradžioje Elektrėnuose vyks pirmą kartą rengiamas suaugusiųjų tarptautinis turnyras – praeityje garsaus vandensvydininko bei diplomato Rimanto Tonkūno taurės varžybos. Į šį turnyrą atvykti žada Lvovo, Kijevo (abi – Ukraina), Kišiniovo (Moldova), Minsko (Baltarusija) bei Lietuvos komandos.