Deviso taurę antrus metus iš eilės iškovojo Čekijos tenisininkai

Neoficialaus pasaulio vyrų teniso komandų čempionato – Deiviso taurės (Davis Cup) varžybų – nugalėtojais antrus metus iš eilės tapo Čekijos tenisininkai. Jie finale Belgrade 3-2 įveikė Serbijos komandą.

Pergalingą tašką Čekijos komandai pelnė 44-oji pasaulio raketė Radekas Štepanekas. Lapkričio 27 dieną savo 35-ąjį gimtadienį švęsiantis tenisininkas lemiamoje kovoje 6:3, 6:1, 6:1 įveikė 117-ąją pasaulio raketę 23-ejų metų Dušaną Lajovičių.

Čekijos rinktinėje dar žaidė septintoji pasaulio raketė 28-erių metų Tomasas Berdychas.

Serbijos komandai abu taškus pelnė antroji pasaulio raketė 26-erių metų Novakas Džokovičius (Novak Djokovič).