Lietuvos atstovas S. Juodviršis tapo pasaulio kartingo čempionu

Vienose prestižiškiausių ir masiškiausių kartingų lenktynių pasaulyje - „Rotax Max Challenge Grand Final“ – nugalėtoju tapo mūsų šalies atstovas Simas Juodviršis. JAV vykusiose lanktynėse lietuvis pasaulio čempionu tapo DD2 klasėje. S. Juodviršis aplenkė antroje vietoje likusį amerikietį Joey Wimsettą ir trečią vietą užėmusį ispaną Oriolą Damlau.
K. Kavolėlio (BFL) nuotr.

Tai pat DD2 klasėje varžėsi ir Kazimieras Vasiliauskas. Finale jis užėmė 33 vietą. Dar vienas Lietuvos atstovas Laurynas Razas lenktyniavo „125 Junior“ klasėje. Mūsiškis čia liko 20-as.

Varžyboms Jungtinėse Amerikos Valstijose šiemet užsiregistravo net 360 sportininkų iš 53-jų pasaulio šalių. Į šias lenktynes gali patekti tik savo nacionalinius čempionatus laimėję sportininkai.