Ketvirtajame kėlinyje atsigavęs „Žalgiris“ LKL pirmenybėse nuskriaudė „Juventus“ ekipą

LKL čempionė Kauno „Žalgirio“ ekipa 75:56 (12:15, 19:12, 19:16, 25:13) patiesė Utenos „Juventos“ klubą jo paties tvirtovėje.
A. Koroliovo (BFL) nuotr.

Kauno „Žalgiriui“ mačas Utenoje nebuvo labai lengvas. Mačo favoritai pirmąjį susitikimo kėlinį „Juventos“ ekipai pralaimėjo 3 taškais – 12:15.

Kitus du kėlinius Utenos krepšininkai stengėsi neleisti žalgiriečiams atsiplėšti ir vyko apylygė kova.

Rungtynėse intriga išliko iki ketvirtojo kėlinio vidurio. Sauliaus Kulvietis įskraidino tolimą metimą į kauniečių krepšį ir uteniškių deficitas buvo tik 2 taškai 52:54. Tačiau „Juventus“ krepšininkams persverti rezultato neužteko jėgų  – „Žalgiris“ apsigynė ir pelnė 7 taškus be atsako. LKL čempionai pagavo žaidimo ritmą ir susikrovė solidžią persvarą. Kauniečiai šventė pergalę 75:56 (12:15, 19:12, 19:16, 25:13).

Šiam susitikimui vyriausiasis „Žalgirio“ treneris Saulius Štombergas neregistravo Justino Dentmono, Roberto Javtoko, Martyno Pociaus, Tauro Jogėlos ir Artūro Gudaičio.

„Žalgiris“: P.Jankūnas (12 atk. kam.) 18, K.Lavrinovičius 13, M.Kupšas 11, A.Milaknis 10, T.Klimavičius 7, V.Čižauskas ir V.Lipkevičius po 6, S.Vene ir Š.Jasikevičius po 2.

„Juventus“: A.Viskontas 19, N.Barinovas 14, K.Sheardas 8, S.Kulvietis 5, E.Stanionis ir K.Petrukonis po 4, G.Matulis 2