captcha

Jūsų klausimas priimtas

Eurolyga: „Lietuvos rytas“ pralaimėjo „Crvena Zvezda“

Ketvirtą nesėkmę iš eilės ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyre patyrė bei šešių komandų D grupės autsaiderio pozicijoje pirmąjį ratą baigė Lietuvos krepšinio lygos vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ (1 pergalė ir 4 pralaimėjimai).
B. Barausko (BFL) nuotr.
B. Barausko (BFL) nuotr.

Ketvirtą nesėkmę iš eilės ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyre patyrė bei šešių komandų D grupės autsaiderio pozicijoje pirmąjį ratą baigė Lietuvos krepšinio lygos vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“ (1 pergalė ir 4 pralaimėjimai).

Penktadienį „Lietuvos ryto“ krepšininkai svečiuose 77:88 (16:19, 24:23, 16:20, 21:26) turėjo pripažinti antrą pergalę per penkis mačus iškovojusių bei į ketvirtą poziciją pakilusių Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) krepšininkų pranašumą.

Po 17 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Renaldas Seibutis ir Martynas Gecevičius, 13 – Juanas Palaciosas, 11 – Stevanas Jelovacas, 6 – Steponas Babrauskas.

16 taškų prie pergalės prisidėjo Jaka Blažičius, 14 – Blake'as Schilbas, po 12 – Bobanas Marjanovičius, Raško Katičius ir DeMarcusas Nelsonas.

Penktadienio ULEB Eurolygos D grupės turnyro rungtynių Belgrade statistika:

Belgrado „Crvena Zvezda“ – Vilniaus „Lietuvos rytas“     88:77

(19:16, 23:24, 20:16, 26:21), 7500 žiūrovų.

Dvitaškiai               30/44 (68 proc.)  16/38 (42 proc.)

Tritaškiai                2/13 (15 proc.)  11/26 (42 proc.)

Baudos                  22/32 (68 proc.)  12/18 (66 proc.)

Atkovoti kamuoliai   38                31

Perimti kamuoliai     5                 7

Klaidos                   9                 8

Rezult. perdavimai   16                25

Blokuoti metimai      6                 4

Kitas grupės turnyro rungtynes „Lietuvos rytas“ lapkričio 21 dieną svečiuose su Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) komanda, kurią pirmojo rato mače namuose nugalėjo 84:83.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis)                  4  1  400:366

2. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija)   4  1  370:363

3. Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija)             2  3  405:391

4. Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija)          2  3  413:413

5. Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija)           2  3  390:397

6. Vilniaus „Lietuvos rytas“                         1  4  352:400

Į antrąjį varžybų etapą – Top 16 turnyrą – pateks keturios geriausios grupės komandos.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo neleidžiama.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Sportas

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...