Irkluotojai M. Griškonis ir D. Vištartaitė – pusfinaliuose

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis Londono olimpinių žaidynių vyrų vienviečių valčių varžybų pirmajame ketvirtfinalio plaukime antradienį užėmė trečiąją vietą ir pateko į pusfinalį.
EPA-ELTA nuotr.

Dukart Europos čempionas 26-erių lietuvis 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 0,80 sek. ir nusileido Naujosios Zelandijos atstovui Mahe`ui Drysdale`ui (6 min. 54,86 sek.) bei belgui Timui Maeyensui (6.56,65).

Šiame plaukime dar dalyvavo Kroatijos, Lenkijos ir Čilės irkluotojai.

Pusfinalio plaukimai vyks trečiadienį.

D. Vištartaitė – irgi pusfinalyje

Tuo metu Lietuvos irkluotoja Donata Vištartaitė iškopė moterų vienviečių valčių varžybų pusfinalį.

Dukart pasaulio jaunimo (iki 23 metų) čempionė 23-ejų metų D. Vištartaitė trečiajame ketvirtfinalio plaukime antradienį finišavo trečia. Ji 2000 m distanciją įveikė per 7 min. 45,68 sek.

Plaukimą laimėjo kinė Džang Siujung (Zhang Xiuyun, 7 min. 39,58 sek.), antra finišavo rusė Julia Levina (7.41,28).

Šiame plaukime dar dalyvavo Zimbabvės, Argentinos ir Tailando irkluotojos.

Į ketvirtadienį vyksiantį pusfinalį pateko 1–3 vietas plaukime užėmusios sportininkės.