Serbas N. Džokovičius užsitikrino vietą finalinio ATP sezono turnyro pusfinalyje

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro B grupės mače ketvirtadienį nugalėtojo titulą ginantis 26-erių metų serbas Novakas Džokovičius (2-oji pasaulio raketė) 6:3, 3:6, 6:3 įveikė 25-erių metų argentinietį Chuaną Martiną del Potrą (Juan Martin del Potro, 5) ir užsitikrino vietą pusfinalyje.
Xinhua/Sipa USA/Scanpix nuotr.

Mačas truko 1 val. 54 min.

N. Džokovičius, kuris šias varžybas yra laimėjęs 2008 ir 2012 metais, turi dvi pergales iš tiek pat galimų. Ch. M. del Potro sąskaitoje – viena pergalė ir vienas pralaimėjimas.

Kaip jau skelbta, kitame B grupės mače septintoji pasaulio raketė 32-ejų metų šveicaras Rogeris Federeris 6:4, 6:3 nugalėjo devintąją vietą pasaulio reitinge užimantį 27-erių metų prancūzą Richardą Gasquet.

Šveicarijos tenisininkas turi vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą, o prancūzas pralaimėjo abu žaistus mačus.

Turnyro, kuriame dalyvauja aštuoni geriausi sezono žaidėjai, prizų fondą sudaro 6 mln. JAV dolerių.