Finaliniame ATP turnyre T. Berdychas įveikė D. Ferrerą

Londone vykstančio finalinio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour“ turnyro A grupės mače trečiadienį šeštąją vietą pasaulio reitinge užimantis 28-erių metų čekas Tomašas Berdychas 6:4, 6:4 nugalėjo trečiąją pasaulio raketę 31-erių metų ispaną Davidą Ferrerą.
Xinhua/Sipa USA/Scanpix nuotr.

Mačas truko 1 val. 24 min.

Čekijos tenisininkas atliko 10 neatremiamų padavimų, o jo varžovas – vieną.

T. Berdychas turi vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą, o D. Ferreras pralaimėjo abu žaistus mačus.

Kaip jau skelbta, kitame A grupės mače pirmoji pasaulio raketė 27-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis 7:6 (7-5), 7:6 (8-6) įveikė aštuntąją pasaulio raketę 28-erių metų šveicarą Stanislasą Wawrinką ir iškovojo antrąją pergalę.

Ši pergalė garantavo, kad R. Nadalis metus užbaigs pirmojoje pasaulio reitingo vietoje.

Turnyro, kuriame dalyvauja aštuoni geriausi sezono žaidėjai, prizų fondą sudaro 6 mln. JAV dolerių.