J. Valančiūnas dominavo prieš „Heat“ klubą ir įdėjo per patį L. Jamesą

Naktį iš pirmadienio į antradienį Toronte vykusiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse du kėlinius pirmavusi „Raptors“ komanda su Jonu Valančiūnu krito prieš lygos čempioną Majamio „Heat“ klubą – 95:104 (25:23, 25:29, 24:26, 21:26).

Galingai mačą pradėjusio J. Valančiūno vedami šeimininkai antrame kėlinyje buvo susikrovę dviženklį pranašumą (45:34), tačiau tada pateko į duobę ir leido „Heat“ vyrams išsiveržti į priekį – 52:50.

Antroje susitikimo pusėje Majamio krepšininkai padidino savo apsukas ir pirmavo 69:63 (įpusėjus ketvirčiui). Tuomet „Raptors“ treneris Dwane`as Casey nusprendė ilgam pasodinti ant suolo J. Valančiūną. Lietuvis aikštelėje pasirodė jau tik baigiantis dvikovai, kai „Raptors“ atsiliko jau 84:96 (likus žaisti 4 min.).

Iš viso J. Valančiūnas per 27 min. pelnė 18 taškų (7/13 dvitaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą ir 3 kartus prasižengė.

Rezultatyviau už mūsiškį žaidė tik DeMaras DeRozanas, surinkęs 21 tašką.

„Heat“ gretose nesustabdomas buvo LeBronas Jamesas, įmetęs 35 taškus (12/17 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 8/8 baudos), sugriebęs 8 atšokusius kamuolius ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

20 taškų pridėjo Dwyane`as Wade`as, 14 – Ray`us Allenas.

„Raptors“ varžovai vertėsi be savo pagrindinio aukštaūgio Chriso Bosho, kuriam rungtynių išvakarėse gimė dukrytė.

Rungtynės:

Toronto „Raptors“ (2/2) – Majamio „Heat“ (3/2) 95:104 (25:23, 25:29, 24:26, 21:26).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 21 (8/12 dvitaškiai, 5/5 baudos), Jonas Valančiūnas 18 (7/13 dvitaškiai, 4/6 baudos, 9 atk. kam.), Rudy Gay`us (10 atk. kam.) ir Kyle`as Lowry po 13, Terrence`as Rossas 11 taškų.

„Heat“: LeBronas Jamesas 35 (12/17 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 8/8 baudos, 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Dwyane`as Wade`as 20, Ray`us Allenas 14 taškų.