Geriausio pasaulio lengvaatlečio rinkimų finalininkai – U. Boltas, B. Bondarenka ir M. Farahas

Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) rengiamų geriausio 2013 metų pasaulio lengvaatlečio rinkimų finalininkais tapo jamaikietis Usainas Boltas, ukrainietis Bogdanas Bondarenka ir Didžiosios Britanijos atstovas Mohamedas Farahas.

Sprinteris U. Boltas šiemet pasaulio čempionate iškovojo tris (100 ir 200 m bei estefetė 4x100 m), o ilgų ir vidutinių nuotolių bėgikas M. Farahas – du (5000 ir 10 000 m) aukso medalius. B. Bondarenka šiais metais tapo pasaulio šuolių į aukštį čempionu. Jis šiemet du kartus peršoko kartelę, iškeltą į 2 m 41 cm aukštį. Už ukrainietį aukščiau yra šokę tik kubietis Javieras Sotomayoras ir švedas Patrickas Sjoebergas.

Geriausios lengvaatletės rinkimų finalininkės bus paskelbtos antradienį.

Laureatai bus paskelbti lapkričio 16 dieną Monake vyksiančiose iškilmėse.