Dziudo imtynininkas M. Paškevičius Ukrainoje iškovojo bronzą

Lietuvos dziudo imtynininkas Marius Paškevičius Donecke (Ukraina) surengtame atvirajame Ukrainos absoliutaus svorio kategorijos čempionate iškovojo bronzos medalį.

Lietuvis, kuriam ketvirtadienį sukaks 34-eri, kovoje dėl bronzos nugalėjo iš Gruzijos kilusį Atėnų olimpinių žaidynių čempioną ir Londono olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoją, dukart pasaulio ir dukart Europos čempioną 26-erių metų Graikijos atstovą Iliasą Iliadisą.

M. Paškevičius, kuris 2009 metų pasaulio čempionate ir 2012 metų Europos čempionate pelnė bronzos medalius, varžybose Ukrainoje iškovojo keturias pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą. Lietuvis ketvirtfinalyje nusileido būsimam čempionui 28-erių metų ukrainiečiui Artiomui Blošenkai.

Sidabro medalį pelnė olandas Roy Meieris, o antrąjį bronzos medalį – baltarusis Aleksandras Vachoviakas.

Čempionate, kurio nugalėtojui atiteko 5 tūkst. JAV dolerių (apie 12,5 tūkst. litų), dalyvavo 22 atletai iš dešimties šalių.