S. Vettelis – keturiskart „Formulės-1“ čempionas

Iki „Formulės-1“ sezono pabaigos likus trims etapams pasaulio čempiono titulą ketvirtą kartą iš eilės iškovojo vokietis Sebastienas Vettelis iš „Red Bull-Renault“ komandos. Šešioliktame etape – Indijos „Grand Prix“ lenktynėse – S. Vettelis vėl akivaizdžiai dominavo ir iškovojo pirmą vietą.

Šeštadienį kvalifikaciją laimėjęs vokietis startavo iš pirmos pozicijos ir išlaikė įtikinamą persvarą iki pat finišo. S. Vettelis laimėjo visas tris Indijoje iki šiol vykusias lenktynes. Ir visas tris šių etapų kvalifikacijas.

Tai 10-oji Sebastieno pergalė „Formulės-1“ etapuose šiame sezone ir 36-a per visą karjerą.

S. Vettelis prisijungė prie „Formulės-1“ legendų Michaelio Schumacherio ir Juano Manuelio Fangio – jis tapo trečiuoju lenktynininku, kuriam pavyko F-1 čempionatuose triumfuoti keturis metus iš eilės.

Ir būdamas 26-erių metų, jis tapo jauniausiu keturiskart pasaulio čempionu.

M. Schumacherio sąskaitoje yra 7 titulai, J.M. Fangio – 5, tad S. Vettelis turi labai geras perspektyvas ateityje pagerinti šių lenktynininkų pasiekimus.