A. Trebaitė Europos čempionato daugiakovėje – aštunta

Lietuvos dviratininkė Aušrinė Trebaitė Apeldorne (Olandija) surengto ketvirtojo Europos dviračių treko čempionato moterų daugiakovės (šešios rungtys) varžybose užėmė aštuntąją vietą.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Nugalėtojos titulą gynusi 25-erių metų panevėžietė surinko 51 baudos tašką.

Europos čempione tapo 21-erių metų britė Laura Trott, o sidabras atiteko 31-erių metų olandei Kirsten Wild. Abi dviratininkės surinko po 15 baudos taškų. Susumavus sprinto, persekiojimo ir atskiro starto lenktynių laikus, 0,423 sek. greitesnė buvo L. Trott.

Bronzos medalį pelnė 23-ejų metų belgė Jolien D'Hoore (18 b. tšk.).

A. Trebaitė šeštojoje rungtyje – 500 m atskiro starto lenktynėse - buvo aštunta (37,837 sek.).

A. Trebaitė grupinėse lenktynėse buvo penkta, sprinto ir persekiojimo lenktynėse – septinta, o atkrintamosiose ir skrečo lenktynėse – dvylikta.

Daugiakovės varžybose dalyvavo 16 sportininkių.