Lietuvos ledo ritulio pirmenybių starte – solidi „Lokių-Poseidono“ pergalė

Ketvirtadienio vakarą Elektrėnų ledo rūmuose startavo Nacionalinės ledo ritulio lygos (NLRL) organizuojamas 2013–2014 metų Lietuvos ledo ritulio čempionatas „Akropolio“ taurei laimėti.
hockey.lt nuotr.

Pirmose rungtynėse Rytų konferencijoje Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ 11:3 (2:0, 2:0, 7:3) sutriuškino Juodupės „Juodupę“.

Nedidelio šiaurės Lietuvos miestelio ekipa „Juodupė“ prieš sezoną į komandą pakvietė keturis legionierius iš Latvijos, tačiau pirmosiose rungtynėse žaidė du.

„Lokiai-Poseidonas“ rungtynėse po truputį didino persvarą, o trečiajame kėlinyje galutinai palaužė pavargusius varžovus. Paskutinius keturis įvarčius elektrėniškiai įmušė per 5 paskutiniąsias rungtynių minutes.

„Lokiai-Poseidonas“ praėjusiame sezone triumfavo Lietuvos ledo ritulio čempionato I-ajame divizione.

Keturiais įvarčiais prie pergalės prisidėjo D. Škadauskas, vienu – N. Aubinas, N. Zaleckis, L. Vėželis, V. Škadauskas, E. Vėželis, K. Janušauskas ir M. Lomakinas.

Įvarčių autoriai „Juodupės“ komandos gretose – A. Savičevas (2) bei R. Vasiliauskas.