„Devils“ su D. Zubrumi patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate sekmadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja puolėjas Dainius Zubrus, svečiuose 0:3 (0:0, 0:1, 0:2) pralaimėjo „Winnipeg Jets“ ledo ritulininkams ir patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės.
Getty Images/AFP/Scanpix nuotr.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Evanderis Kane`as, 23 ir 60 min.), vieną –Andrew Laddas, 60). „Jets“ vartininkas Al Montoya atrėmė visus 24 varžovų metimus.

14 min. 27 sek. žaidęs D. Zubrus į vartus nemetė ir antrajame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

„Devils“ komanda, po šešerių rungtynių turinti 3 taškus, Rytų konferencijoje užima 12-ąją vietą.